Titles you rated
ContactRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5