Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5