Series
Ratings
67
A Dream Within a DreamRated ★ 3.0
The Prisoner of BeautyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
BalthazarRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0