Movies
Ratings
435
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 1.0
Oh BrothersRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
The Foul KingRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Insadong ScandalRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0