Movies
Ratings
242
Tabloid TruthRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
NoahRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0