Movies
Ratings
393
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
GaslightRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 4.5
The KingmakerRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
My Week with MarilynRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
La Vie en RoseRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0