Series
Ratings
62
MirandaRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5