Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 1.5
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
Our School E.TRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 2.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 2.0
House of WaxRated ★ 1.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 1.5
Wishing StairsRated ★ 1.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
EpitaphRated ★ 1.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5