Titles you rated
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
UtopiaRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0- MarchlandsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
SuitsRated ★ 2.5- Flash ForwardRated ★ 3.5
- Palace of DreamsRated ★ 2.0
WallanderRated ★ 3.5