Movies
Ratings
348
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
SecretRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5