Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5