Movies
Ratings
675
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Totally KillerRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
EileenRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 1.5