Movies
Ratings
161
God of Gamblers IIRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Dragon InnRated ★ 1.0
The ExpendablesRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
HookRated ★ 2.0
Ashes of TimeRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 2.0