Movies
Ratings
362
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The GraduateRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 1.0
MaterialistsRated ★ 4.0
My Oxford YearRated ★ 2.0- Love in the Tinder ageRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
QueerRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0