Movies
Ratings
194
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Never Ending StoryRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0