Movies
Ratings
256
The Dark KnightRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Eden LakeRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 4.0
OseamRated ★ 5.0
RobotsRated ★ 2.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.0
PushRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 4.0