Movies
Ratings
1433
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Con MumRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 1.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Madame WebRated ★ 1.0
RevelationRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
Quiz LadyRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0