Series
Ratings
431
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 1.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.0
My Dearest NemesisRated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 1.5