Series
Ratings
70
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 5.0
- K-ON!!Rated ★ 4.5
The PlaylistRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Harley QuinnRated ★ 4.0
Harley QuinnRated ★ 4.0- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0