Titles you rated
CoralineRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 0.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 1.5
The TerminalRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 3.0