Movies
Ratings
373
Fish TankRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 3.0
BelfastRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Hungry HeartsRated ★ 3.0
The Squid and the WhaleRated ★ 3.0
GreenbergRated ★ 3.0
Mistress AmericaRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.0
The BirdsRated ★ 3.5