Movies
Ratings
447
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0