Series
Ratings
166
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 4.0