Series
Ratings
81
AnotherRated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
- GintamaRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0