Movies
Ratings
36
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
OnceRated ★ 1.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Waltz with BashirRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
AssassinsRated ★ 2.0
King KongRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
BobbyRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Water HorseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0