Titles you rated
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- ToGetHerRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 5.0- Our beautiful SummerRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.5