Titles you rated
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 2.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 2.0
Love That Makes You CryRated ★ 2.5
Kiss that KillsRated ★ 0.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 1.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 1.5
Life's PunchlineRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 0.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 1.5
The Umbrella AcademyRated ★ 1.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
Law SchoolRated ★ 2.5