Movies
Ratings
622
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
SorumRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5