Movies
Ratings
28
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0