Movies
Ratings
58
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 5.0
RushRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0