Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0