Movies
Ratings
55
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.0