Titles you rated
Look BackRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5- I Am HomeRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5