Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 1.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5
The Sweet Sex and LoveRated ★ 2.5