Titles you rated
MonsterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5