Movies
Ratings
845
Men of PlasticRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
Hillbilly ElegyRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The UnforgivableRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.5
YouthRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0