Series
Ratings
199
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0