Series
Ratings
154
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 1.5- FamilyRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Pushing DaisiesRated ★ 2.0
The OriginalsRated ★ 4.0- The OriginalsRated ★ 4.0
Teen WolfRated ★ 3.0
The OriginalsRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.5- Resurrection Season 2Rated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Resurrection Season 1Rated ★ 3.5
- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
BansheeRated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 3.0