Movies
Ratings
435
The Electric StateRated ★ 3.5
Colors of Evil: RedRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.0
Viva La VidaRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.5
Marry My Dead BodyRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
LeoRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
BrightRated ★ 3.0
DamselRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 2.0