Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dancing with the BirdsRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0