Titles you rated
 The Exit 8Rated ★ 3.5 The Exit 8Rated ★ 3.5
 CoralineRated ★ 4.5 CoralineRated ★ 4.5
 WeaponsRated ★ 3.0 WeaponsRated ★ 3.0
 Tokyo GodfathersRated ★ 3.5 Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0 5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
 Toy StoryRated ★ 4.5 Toy StoryRated ★ 4.5
 Millennium ActressRated ★ 4.5 Millennium ActressRated ★ 4.5
 BigRated ★ 3.5 BigRated ★ 3.5
 Princess MononokeRated ★ 4.5 Princess MononokeRated ★ 4.5
 The Godfather: Part IIRated ★ 4.5 The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
 Perfect BlueRated ★ 4.5 Perfect BlueRated ★ 4.5
 TogetherRated ★ 3.5 TogetherRated ★ 3.5
 IncoherenceRated ★ 4.5 IncoherenceRated ★ 4.5
 One Million Yen GirlRated ★ 3.5 One Million Yen GirlRated ★ 3.5
 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
 Linda Linda LindaRated ★ 2.0 Linda Linda LindaRated ★ 2.0
 Stop Making SenseRated ★ 3.5 Stop Making SenseRated ★ 3.5
 Call Me by Your NameRated ★ 3.5 Call Me by Your NameRated ★ 3.5