Movies
Ratings
770
DriveRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Wild TourRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5