Movies
Ratings
201
Django UnchainedRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5