Series
Ratings
88
Chainsaw ManRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0
UncleRated ★ 3.5