Titles you rated
The Good WifeRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5
Princess JellyfishRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0