Series
Ratings
43
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
JumongRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 2.5