Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
Red OneRated ★ 1.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The BeekeeperRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Expend4blesRated ★ 1.0
ArgylleRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 2.5
ViceRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5