Titles you rated
- GintamaRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Gintama'Rated ★ 3.5
Gintama': EnchousenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5- ONE PIECERated ★ 4.0
- 원피스 30기Rated ★ 4.5
- 원피스 29기Rated ★ 3.5
- 원피스 28기Rated ★ 4.0
- 원피스 27기Rated ★ 2.5
- 원피스 26기Rated ★ 1.0
- 원피스 25기Rated ★ 3.0
- 원피스 24기Rated ★ 2.5