Movies
Ratings
21
Bicentennial ManRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0