Titles you rated
Take Care of My CatRated ★ 4.5
Summer's CameraRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
Carry OnRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 3.0
Die BadRated ★ 3.5- A CatRated ★ 2.0
Michel Gondry Do It YourselfRated ★ 4.0
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.0
La ChimeraRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
FAQRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5